ДОКУМЕНТАЦІЯ


5 коментарів:

  1. Підвищення кваліфікації керівників ПСМНЗ Львівщини


    У період з 18 по 22 лютого 2013 року на базі Львівського музичного училища ім. С. Людкевича та Львівської ДДМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського відбулося підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи ПСМНЗ м. Львова організованого департаментом з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації.
    Основними ініціаторами проведення таких курсів стали Оксана Михайлівна Мідик - головний спеціаліст відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів департаменту та методичний кабінет управління культури. Після закінчення навчання всі присутні отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.
    Микола Олександрович Лук'янчук - заступник голови Ради президії директорів України, директор Київської ДМШ №3 ім. В. Косенка, та Ірина Євгенівна Маключенко – методист інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України провели навчання керівників мистецьких установ Львова.
    «Курси пройшли цікаво, інформативно – розповідає директор ЛДДМШ №1 Андрій Ярославович Коритовський – у формі діалогу. Розглянули багато питань відносно ведення шкільної документації, проведення атестації педагогічних працівників, обговорили певні питання самого Положення про атестацію.
    Микола Олександрович, будучи керівником з багатолітнім стажем, підказав нам багато практичних моментів, якими ми можемо користуватися і взяти на озброєння у своїй роботі. Окрім цього, це надзвичайно зручно для нас-керівників, адже все це відбувалося у Львові.»
    Зазначимо, що таке навчання організовуються департаментом з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації вже втретє: (червень 2008 року, червень 2012 року, лютий 2013 року).
    У червні 2008 року – на базі Турківської ДМШ – 150 осіб , у червні 2012 року на базі Бродівської школи естетичного виховання - відбулося підвищення кваліфікації для викладачів та керівників ПСМНЗ у кількості 280 осіб, у 2013 році - 36 осіб
    Враховуючи, що викладачів, які працюють у ПСМНЗ у нас дві з половиною тисячі, це потрібно системно підійти до проблеми і в рік намагатися забезпечити навчання з підвищення кваліфікації 300-500 педагогічним працівникам.
    Окрім цього, частково це питання знято, оскільки на базі Рівенського факультету Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України та між департаментом з питань культури,охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації відбулися домовленості щодо навчання викладачів фахових дисциплін Львівської області.
    Зокрема, у цьому році свій фаховий рівень удосконалюють викладачі музично-теоретичних, вокально-хорових дисциплін, викладачі класу фортепіано та концертмейстери, бандуристи, духовики та ударники, струнники та народники.

    ВідповістиВидалити









  2. УКРАЇНА
    ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
    ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ТА КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ
    79008, Львів, вул. Винниченка, 14 Тел. (032) 2999-306; 975-217; 261-25-93



    НАКАЗ
    __5 березня_______ 2013р. м. Львів № _38_______


    Про проведення обласного фестивалю-конкурсу
    академічного вокалу «Молоді таланти – Мишузі»,
    присвяченого 160-й річниці від дня народження
    Олександра Мишуги

    З метою вшанування пам'яті видатного співака Олександра Мишуги, святкування 160-ї річниці від дня його народження та з метою пропагування класичного мистецтва, залучення талановитої молоді до академічного співу

    НАКАЗУЮ:

    1. Провести обласний фестиваль-конкурс академічного вокалу «Молоді таланти – Мишузі» серед учнів старших класів початкових мистецьких навчальних закладів області та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.
    Перший тур:
    15 травня 2013р. у малому залі Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича
    17 травня 2013р. у малому залі Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського.
    Другий тур:
    9 червня 2013р. у Народному домі с. Новий Витків Радехівського району.

    2. Затвердити положення про фестиваль-конкурс академічного вокалу серед учнів старших класів початкових мистецьких навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації області. (Додаток №1 )

    3. Затвердити склад журі конкурсу. (Додаток №2)

    3. Витрати на відрядження провести відповідно постанови КМУ від 06.09.2000р.№1398.

    4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів департаменту з питань культури, культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації О. Малиця.



    Директор департаменту Наталія ГАМКАЛО







    ВідповістиВидалити
  3. «додаток №1»
    Наказ департаменту з питань культури,
    охорони культурної спадщини та
    культурних цінностей облдержадміністрації
    від ___________________ №___________


    ПОЛОЖЕННЯ

    Про відкритий обласний фестиваль-конкурс академічного вокалу «МОЛОДІ ТАЛАНТИ – МИШУЗІ», присвяченого пам'яті оперного співака світової слави Олександра Мишуги.

    МЕТА КОНКУРСУ:
    Фестиваль-конкурс проводиться з метою вшанування пам’яті оперного співака світової слави Олександра Мишуги, ім’я якого займає особливе місце серед найвидатніших оперних співаків кінця ХІХ початку ХХ століття, залучення учнів старших класів музичних шкіл та студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації до академічного співу, виховання професійних навичок класичного співу, виявлення юних талановитих виконавців.

    УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

    - середня група: (14-16 років) учні старших класів ДМШ, учасники мистецьких гуртків та студій палаців дітей та молоді, учні спеціалізованих шкіл-інтернатів, талановита молодь загальноосвітніх шкіл.

    - старша група: студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (музичні та педагогічні училища, училища культури і мистецтва, музично-педагогічні училища) та учні спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів (9-11 класи)

    Перший тур (відбірковий): 15 травня 2013 року – Львівське ДМУ ім. С. Людкевича ( малий зал) початок роботи конкурсу об 11.00 год.
    17 травня 2013 року – Дрогобицьке ДМУ
    ім. В. Барвінського (малий зал) початок роботи конкурсу об 11.00 год.

    Другий тур (підсумковий): 9 червня 2013 року – с. Новий Витків Радехівського району.










    _____________________________________________________________.
    Конкурс проводиться у двох вікових категоріях :
    I - середня ( 14-16 років )
    II - старша ( 14-16 років, студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації )

    Навчальний заклад може представити на конкурс не більше двох виконавців
    Виконання творів у супроводі фортепіано, баяну, акордеону, гітари.
    Заявки, надсилаються в методичний кабінет управління культури облдержадміністрації до 10 травня 2013року.
    Витрати, пов’язані з участю в конкурсі, здійснюються за власний рахунок конкурсантів або сторони, що їх відряджає.



    ПРОГРАМНІ ВИМОГИ ДЛЯ ВИКОНАВЦІВ
    (середня вікова категорія)
    1. Романс світової класики;
    2. Обробка української народної пісні.

    (старша вікова категорія)
    1. Старовинна арія.
    2. Романс світової класики.
    3. Обробка української народної пісні.


    ПРОГРАМА ІІ-го туру КОНКУРСУ:
    10.00 год. – заїзд та реєстрація учасників.
    11.00 год. – урочисте покладання квітів на могилі О.Мишуги
    12.00 год. - відкриття фестивалю-конкурсу, концерт членів журі.
    13.00 год. – початок конкурсного прослуховування;
    Після перерви обговорення конкурсних виступів та оголошення результатів конкурсу.
    Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами I, II, III ступенів департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації та пам’ятними подарунками.
    Викладачі, учні яких стали дипломантами конкурсу нагороджуються, Грамотами.
    АДРЕСА: 79008, м. Львів, вул.. Винниченка,№14, факс: 2612593.
    Телефон для довідок: (032) 261 30 87.

    ВідповістиВидалити
  4. Довідка
    про проведення фестивалю-конкурсу «Молоді таланти – Мишузі».
    В с. Новий Витків на батьківщині оперного співака світової слави Олександра Мишуги , Нововитківською сільською радою, Народним домом с.Новий Витків, Нововитківською ЗОШ І-ІІІ ступенів, за підтримки фонду «Родина Мишуги», Радехівською районною радою, відділу культури і туризму Радехівської райдержадміністрації, відділу сім’ї , молоді і спорту Радехівської РДА , підприємців – проведено в :
    2010р. - І сільський фестиваль-конкурс за участю обдарованих дітей віком 6 - 17 років. Участь у конкурсі приймали діти сіл. Н.Витків, Полове, Сушно, Радванці, Йосипівка, Корчин, м.Радехів І-ше місце у цьому конкурсі зайняла Іванна Мудрик з с. Радванці Радехівського р-ну.
    2011р. – ІІ сільський фестиваль – конкурс районного рівня . У конкурсі приймали участь діти двох вікових груп :
    1-а 6 – 12 років ;
    2-а 13-17 років ;
    з сіл Н.Витків, Радванці, Сушно, Полове, Увин, Миколаїв, Бабичі, Павлів, смт. Лопатин, м. Радехів,с. Скриголово та м. Берестечка Горохівського р-ну, Волинської обл. Членами журі були – голова фонду «Родина Мишуги» Б. Карплюк , заступник голови Радехівської районної ради В. Жук, керівник відділу культури і туризму РДА Л. Михальчук, зав. відділом сім’ї молоді та спорту Ю. Карплюк, директор ЗОШ с. Н.Витків М. Стражник, директор Радехівської дитячої музичної школи ім. І.Білозіра Н.Чайківська, голова фонду «Жінки Батьківщини» п. Котеляк.
    В першій та другій групах були вручені пам’ятні кубки за перші три місця та ГРАН-ПРІ «Витківський соловей» , коштовні подарунки від голови фонду «Жінки Батьківщини» п. Котеляк. Перше місце в молодшій групі зайняла учениця Юстина Халавко, в старшій групі – Дмитрук Таня , «Витківський соловей» – Семеняк Петро з м. Берестечка .
    2012 р. – ІІІ- ій сільський фестиваль – конкурс , що проходив у два тури . Перший (заочний) відбірковий . До виступу в фіналі конкурсу були запрошені учасники з сіл Н.Витків , Миколаїв , Стоянів, Бабичі, Вузлове, Сушно, смт. Лопатин , м.Радехів , смт. Розвадів Миколаївського р-ну смт. Підкамінь Бродівського р-ну, м. Кам’янка – Бузька , м. Жовква, м.Сокаль та Сокальського району та м. Червонограда.
    В складі журі працювали: голова журі – Р. Дорожівський доцент, професор кафедри інструментального виконавства Прикарпатського університету, диригент заслужений діяч мистецтв , члени журі: директор благодійного фонду «Родина Мишуги» Б.Карплюк , заслужений працівник культури , старший викладач Дрогобицького муз. училища ім. В. Барвінського, заслужений працівник культури України М.Гірняк , диригент Львівського національного театру опери і балету ім. С.Крушельницької І.Стасишин, соліст Львівської обласної , заслужена артистка України М.Лаба , народний артист України О.Громиш, директор Радехівської дитячої музичної школи ім. І.Білозіра Н.Чайківська .
    Переможці отримали кубки в номінаціях та грошові премії :
    Молодша група :
    І місце – Наумова Оля м.Радехів
    ІІ місце – Гладій Марта с. Н. Витків
    ІІІ місце – Гром»як Яна
    Старша група :
    І місце – Терське Ірина
    ІІ місце – Батюк Оксана
    ІІІ місце – Олеськів Ярина
    Гран – прі - Голюк Наталя с.Бабичі
    За допомогою спонсорів конкурсу фонд «Родина Мишуги» , ТТД «Лімітед» , ЗАТ «Галичина» , місцевих підприємців фестиваль конкурс «Молоді таланти – Мишузі» було знято та показано по місцевому телебаченні «Радехів» .



    ВідповістиВидалити